Intelligo.cz

Online magazín

Hledáte šikovného zubaře?

Služby

Návštěvy v zubařské ordinaci rozhodně nebývají něčím, na co by se člověk těšil. A pokud už člověk nemůže ani dospat v předtuše zubařského zákroku, pak tomu rozhodně není proto, že by přímo hořel nedočkavostí. Spíše nespí v předtuše toho, co za nepříjemnosti ho tam zase čeká.

A nic na tom nemění ani fakt, že jsou zubaři alias dentisté vesměs hodní a příjemní lidé, kteří člověku nepůsobí z vlastní vůle větší bolest, než je ta nezbytně nutná, nevyhnutelná, ani skutečnost, že už je dnešní vybavení podobných ordinací natolik dokonalé, že si můžeme nechat leda tak v nejhorších nočních můrách zdát o tom, jaká muka prožívali dříve lidé s bolavými zuby dejme tomu u kováře, nebo jak vypadá podobně nevyspělá péče v nerozvinutých zemích.
chlapec u zubařky

V dnešní době a v našich končinách už máme vlastně štěstí, protože jsme tomu nejhoršímu, co kdy ‚péči‘ o zuby představovalo, unikli.

A to třeba pokud využíváme výhod https://www.anena.cz/profesionalni-zubni-pece-v-liberci/.

Dentální centrum 2 – K Dent s.r.o.  je právě jednou z takových špičkových možností. Jedná se zde o propojení zubní ordinace a dentální hygienistky, určené pro dospělé stejně jako pro děti, kde působí jak zmíněná dentální hygienistka, provádějící bělení zubů a hloubkové čištění skloviny a odstraňující zubní kámen, tak i stále se vzdělávající lékaři, kteří se zabývají mimo jiné i mikroskopickou endodoncií, tedy zhotovují plomby a implantáty a čistí kanálky pod mikroskopem.

U tohoto libereckého zubaře, jenž je dostupný i novým klientům, se člověku dostává exkluzivní péče v moderním prostředí, s využitím nových poznatků a technologií. S garancí přívětivé a pozitivní tváře lékaře, osobního přístupu a bezbolestnosti – samozřejmě v rámci možností, jež jsou k dispozici.
úsměv holky

A co tato profesionální zubní péče v Liberci obnáší?
a)      výrobu nejlepších švýcarských implantátů nahrazujících chybějící zuby v chrupu
b)     přesnější a odborně provedenou preparaci
c)      bílé zubní výplně
d)     endodontické čištění kanálku
e)      paradontologii
f)       profesionální čištění zubů od plaku, pigmentů a zubního kamene metodou dentální hygieny

Chodit k zubaři rozhodně není potěšením. Ale odsud budete určitě obcházet se zářivým bělostným úsměvem na rtech.

Hledáte šikovného zubaře?
3.5 (70%)2